Bilinmeyen Numara Öğrenme Püf noktası

Sizin arayan ve rehberinizde kayıtlı olmayan bir numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için, bilinmeyen numaralar servisinden numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Ancak bu yöntem hem ücretli, hemde kişi rehbere ekle seçeneğini kapatmışsa öğrenemeyebilirsiniz. Ancak hem ücretsiz hemde kolay bir kaç yöntem kullanarak numaranın kime ait olduğunu bulabilirsiniz.

Şuan anlatacağım 3 farklı yöntemle öğrenme imkanınız var. Gelin bunlara göz atalım.

1. Yöntem :  FACEBOOK KULLANARAK CEP TELEFONU NUMARASININ KİME AİT OLDUĞUNU BULMAK;

Eğer kişi numarasını facebook’a eklemişse sizi arayan bilmediğiniz numarayı Facebook arama kutusuna yazarak bulabilirsiniz.

2. Yöntem : WHATSAPP UYGULAMASINI KULLANARAK CEP TELEFONU NUMARASININ KİME AİT OLDUĞUNU BULMAK

Eğer cep telefonunuzun akıllı ve Whatsapp uygulaması var ise bilmediğiniz numaranın kime ait olduğunu  öğrenebilrisiniz. Numaranın Kime ait olduğunu öğrenmek istediğiniz cep telefon numarasını öncelikle bir isim vererek telefon rehberine kaydediniz. Daha sonra Whatsapp uygulamasının kişi listesini güncelleyini ve arama kutusuna kaydettiğiniz ismi yazarak kişiyi whatsapp listenizde  bulunuz. Eğer kişi whatsapp kullanıyorsa profil resmi çıkacaktır. Profil resminden kişinin kim olduğuna dair bir tahmin yürütebilirsiniz. .Aynı yöntemi Viber, Tango gibi uygulamalarda da kullanabilirsiniz.

3. Yöntem : ARAMA MOTORLARINDA ARAMA YAPARAK NUMARANIN SAHİBİNİ BULMAK

Google, Yandex, Bing gibi  arama motorunu kullanarak bir numaranın kime ait olduğunu bulmanız zor olsa da yine bir şansınız var. Fakat bu yöntem daha çok reklam ve tanıtım amaçlı telefon numaralarının kime veya hangi firma ya ait olduğunu öğrenmeniz mümkün. Kime ait olduğunu bilmediğiniz telefon numarasını arama kutusuna yazarak arama yapabilirsiniz.

Bu yolları kullanarak numaranın kime ait olduğunu bulma ihtimali için %100 garanti verilmemektedir.

Bir Yorum Bırakın