Püf noktası

Fotoğraflarınızdaki arka planı nasıl kolay bir şekilde silebilirsiniz?


Bazen çektiğimiz resimlerin arka planında istemediğimi kişi ve nesneler olabilir. Görselliği bozan bur tarz nesneler genelde bilgisayar kullanıcıları tarafından fireworks photoshop gibi programlar araçılığı ile temizleniyor. Bu programlar bilgisayarınızda yoksa veya kullanımına hakim değilseniz arka planı kaldırmak biraz zor. Bu yöntem hem profesyonellik istiyor hemde herkese hitap etmiyor. Size söyleyeeğimiz yöntem ile fotoğraflardaki arka planı silme artık çok kolay hale geldi.

Resimlerinizdeki arka planı silme artık sadece 5 saniye!

Bu tarz işlerinize çözüm olması amacıyla sunulan Remove Bg isimli web sitesi sayesinde resimlerinizin arka planındaki nesne ve kişieri silme artık çok daha kolay bir hale geliyor. Söz konusu bu site sayesinde fotoğlarınızdaki arka planları 5 saniye içinde silebileceğinizi söyleyelim.

Oldukça kolay bir kullanım arayüzüne sahip olan web sitesi bünyesinde bulundurduğu yapay zeka ile, 5 saniye içerisinde fotoğraflarınızdaki arka planları temizleyebiliyor.

Herhangi bir ücret ödemeden ve üye olmadan kolay bir şekilde erişebileceğiniz site ile birlikte artık daha fazla zaman harcamadan arka planları kolaylıkla temizleyeceksiniz.


Peki şimdi yapacağız? Tek yapmamız gereken ise buraya tıklayarak,  arka planını temizlemek istediğiniz yükleyeceğiniz fotoğrafı seçmek. Daha sonrasında ise seçtiğiniz fotoğrafın geliştirilen algoritma sayesinde, arka planını 5 saniye gibi kısa bir sürede rahatlıkla temizlenmiş olarak .png formatında kullanıcılara geri sunuluyor.

Yukarıda verdiğimiz örnekte olduğu gibi fotoğraflardaki arka planı temizlememize yardımcı olan bu site sayesinde artık resim arka planı temizleme işlerinizi kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın