Uygulamalar

Bebek sahibi olmak, hamile olduğunuzu anladığınız andan itibaren her şeyi değiştirir. Sabah bulantılarıyla mücadele etmek, doktor ziyaretlerini planlamak, doğum öncesi vitaminlerinizi almayı hatırlamak, hızla büyüyen bebeğinizi takip etmek – takip edilecek çok şey var. Bizde bu sürecte gebeliğinizi takip etmek için kullanacağınız uygulamaları sizin için araştırdık. Gebelik Takip Uygulamalarını incelerken kaliteli içerik, güvenilirlikleri ve mükemmel incelemeleri için seçtik. Bu harika sürecte bu uygulamaları  faydalı bulacağınızı düşünüyoruz.

Sprout Pregnancy

iPhone derecelendirmesi: 4,7 yıldız

Android derecelendirmesi: 4,6 yıldız

Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

İlk tanıtacağımız Gebelik Takip Uygulamalarından biri olan Sprout Pregnancy uygulamasındaki Yeni Nesil 3D Etkileşim ile, tam da içinizde neler olup bittiğini gerçekçi bir şekilde göstermek için gerçeğe yakın interaktif hareketleri, vuruşları ve kalp atışlarını görebilirsiniz.  Göbek fotoğraflarını ve hamilelik günlüğündeki paha biçilmez hamilelik düşüncelerini ve anlarını kaydedin ve harika bir hamilelik uygulamasının tüm ekstralarının keyfini çıkarın – Büyüyen bebeğiniz ve değişen vücudunuz hakkında günlük ve haftalık bilgiler, kişiselleştirilmiş bir hamilelik zaman çizelgesi, tekme sayacı, kasılma zamanlayıcısı, kilo izci ve çok daha fazlası bu uygulamada.

Full Term – Contraction Timer

IPhone derecelendirmesi: 4,8 yıldız

Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

Gebelik Takip Uygulamalarından ikincisi, Tam Dönem, gebelik sürecini takip etmeyi bir düğmeye dokunmak kadar kolay hale getiren bir uygulama. Her kasılmanın başlangıcını ve sonunu izlemek için bir düğmeye dokunun ve uygulama tüm doğumunuz boyunca süreleri, süreleri ve sıklığı izleyecektir. Basit arayüz bilerek dağınıklık içermez ve uygulama ayrıca bir vuruş sayacı, hamilelik referans bölümü ve ağırlık izleyici içerir.

 

 

Ovia

iPhone derecelendirmesi: 4,9 yıldız

Android derecelendirmesi: 4,8 yıldız

Fiyat: Ücretsiz

Bu tamamen özelleştirilebilir uygulama ile büyük güne geri sayım yapın. Bebeğinizin adını, cinsiyetini ve doğum tarihini, kendi hamilelik hedeflerinizi ve sağlık bilgilerinizi girin ve hamileliğiniz ilerledikçe kişiselleştirilmiş bilgiler alın. Bebeğinizin mevcut el ve ayak ölçüsünün resimlerine bakın; 2.000’den fazla hamilelik makalesi, ipucu ve aracına göz atın; diğer anne adaylarıyla bağlantı kurun; ve hamilelik kilometre taşlarını takip edin.

 

Baby2Body

iPhone derecelendirmesi: 4,7 mağazalar

Fiyat: Uygulama içi satın alımlarda ücretsiz

Hamilelik sırasında güçlü ve sağlıklı kalmak çok zor olmak zorunda değil. Baby2Body, hamileliğiniz ve sonrasında formda kalmanıza, iyi beslenmenize ve daha dikkatli yaşayabilmeniz için doğum öncesi ve sonrası zindeliğiniz ve sağlık koçunuz olarak hareket etmek üzere tasarlanmıştır. Hamilelik aşamanıza ve hedeflerinize göre uyarlanmış hamilelik egzersiz programlarına, beslenme rehberliğine ve tariflerine, sağlık koçluğu ve podcast’lere ve nefes almak ve pelvik tabanı güçlendirmek için egzersizlere göz atın.

 

Glow Nurture

iPhone derecelendirmesi: 4,7 yıldız

Android derecelendirmesi: 4,4 yıldız

Fiyat: Uygulama içi satın alımlarda ücretsiz

Verilerle desteklenen ve basitlik için tasarlanan Glow Nurture uygulaması, hamileliğinizi tamamen özelleştirilebilir seçeneklerle desteklemek için tasarlanmıştır. Girdiğiniz verilere göre uyarılar ve bilgiler alın, binlerce yararlı hamilelik makalesine göz atın, yenilikçi semptom izleyici ve çizelgeleri kullanın ve hamileliğiniz ve büyüyen bebeğiniz hakkında günlük güncellemeler alın. Uygulama ayrıca doğum sonrası ve düşük yapma desteği sunar.

 

Hello Belly

iPhone derecelendirmesi: 4,1 yıldız

Android derecelendirmesi: 4,3 yıldız

Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

Hamilelik sırasında zihinsel ve duygusal olarak sağlıklı kalmak, fiziksel olarak sağlıklı kalmak kadar önemlidir. Bu uygulama, bebeğinizin rahminizde gerçekte neye benzediğini görmenizi sağlamak için size meditasyon uygulamaları, yoga dersleri ve hatta artırılmış gerçeklik (AR) tarafından desteklenen görselleştirme araçları sunar. Uygulama tasarımı ve sanat eseri, insanların ve etkinliklerin düşünceli sevimli görüntüleri ile uygulamayı kullanmayı başlı başına bir zevk haline getiriyor.

Pregnancy Tracker: Baby Bump

iPhone derecelendirmesi: 4,5 yıldız

Fiyat: Ücretsiz

Ne kadar ilerlediğinizi ve bebeğinizin neye benzediğini anlamaya çalışırken tüm zorluklardan kurtulun: Baby Bump uygulaması sizin için bunların hepsini yapacak. Bebeğinizin ne kadar büyük olduğu, bir meyveye kıyasla ne büyüklükte oldukları hakkında düzenli güncellemeler, her hafta ve üç aylık dönemde ne yapmanız gerektiğine dair ipuçları ve bir kasılma zamanlayıcısı sunan bu uygulama, nerede olduğunuzu takip etmenin basit ve kullanışlı bir yoludur. Hamileyken ne bekleyeceğinizi öğrenin.

 

 

Pregnancy App

iPhone derecelendirmesi: 4,9 yıldız

Android derecelendirmesi: 4,9 yıldız

Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

Amilanın Hamilelik Uygulaması olabildiğince basit: bebeğinizin ne kadar büyük olduğuna dair haftalık bir gösterge, neler olduğuna dair çok sayıda ipucu her hafta vücudunuzda ve bebeğinizin vücudunda, hamileyken genel sağlığınıza göz kulak olabilmeniz için bir vuruş sayacı, bir son tarih hesaplayıcısı ve bir ağırlık izleyici. Ayrıca, hamileliğiniz boyunca herhangi bir yeni sağlık belirtisi fark ederseniz, sağlık uzmanınızla veya partnerinizle paylaşmak için notlar da kaydedebilirsiniz.

Pregnancy+

iPhone derecelendirmesi: 4,8 yıldız

Android derecelendirmesi: 4,8 yıldız

Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

Hamilelik, bebeğinizin rahimde nasıl göründüğüne ve bunlar için ne kadar büyük olduğuna dair ayrıntılı görüntüler dahil olmak üzere günlük hamilelik güncellemeleri sunar orada neler olup bittiğini öğrenmek için kesinlikle meraklı olan sunar. Uygulama aynı zamanda hamilelik sırasında ve sonrasında ihtiyaç duyacağınız ortak öğeler için bir alışveriş listesi, çok sayıda bebek adı listesi, bir tekme sayacı ve kasılma zamanlayıcısı ve hamilelik sırasında huzur ve hazırlık için isteyebileceğiniz hemen hemen her şeyi sağlar.

Peanut

iPhone derecelendirmesi: 4,2 yıldız

Fiyat: Ücretsiz

Hamilelik, tek başınıza giderken kolay değildir – bir partneriniz olsa bile, bu büyük yaşam olayının önemini tam olarak anlayamayabilirler. İşte bu nedenle Peanut, siz ve hamile olan ve yalnız hisseden başkalarıyla bağlantı kurmak isteyen ancak aynı anda aynı anda hamileliğin kaygılarını, streslerini ve zevklerini yaşıyor olabilecek diğer binlerce kişi için bir topluluk uygulaması oluşturdu. Görüşmelere katılın, belirli sorular sorun ve coğrafi bölgenizdeki diğer kişilerle bağlantı kurun – evde sıkışıp kaldığınızda bile bağlantıda kalmanızı sağlayan uzaktan görüntülü sohbet özelliği bile var.

 

Mom Life Pregnancy Tracker

Android derecelendirmesi: 4,7 yıldız

Fiyat: Ücretsiz

Mom Life, hamilelik sırasında “yakınlık” gruplarını, yani aynı evrelerden geçen, şehrinizde yakında hamile kalacak diğer ebeveynleri bulmanızı sağlayan bir ağ uygulamasıdır hamilelik ve kim aynı iniş ve çıkışları yaşıyor olabilir. İpuçları alın ve diğer binlerce ebeveynle paylaşın, bebeğinizin ilerlemesi ve kendi sağlığınız hakkında düzenli gebelik güncellemeleri alın ve diğer ebeveynlerle gerçek zamanlı sohbet edin.

 

 

 

BabyChakra

Android derecelendirmesi: 4,6 yıldız

Fiyat: Ücretsiz

BabyChakra, Hindistan’dan çıkan en büyük hamilelik uygulamalarından biridir ve kullanıcılarının, öncesi ve sonrası konusunda uzmanlaşmış doktor ve bilim adamlarından oluşan uzmanlıklarının bir birleşiminden güç almaktadır. doğum sağlığı. Uygulamayı kullanan diğer kişiler için yüksek kaliteli içerik oluşturmada yeterli güvenilirliğe sahipseniz, büyük bir uygulama kullanıcısı topluluğuyla bilgi paylaşabilir ve sohbet edebilir ve hatta uygulamaya ücretli katkıda bulunabilir ve marka sponsorluğu alabilirsiniz.

 

Pregnancy Due Date Tracker

Android derecelendirmesi: 4.6 yıldız

Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

Son Gebelik Takip Uygulamaları dalında tavsiye ettiğimiz bu uygulama sevimli, kullanışlı ve basittir. Haftalık ipuçları, bir son tarih hesaplayıcısı, bebek adı fikirleri, hamilelik sırasında ve sonrasında temel öğeler için bir alışveriş listesi, bir kontraksiyon zamanlayıcısı ve zamanı geldiğinde hastane için hazırlamanız gereken malzemelerin bir listesini alın.

 

 

 

 

Gebelik Takip Uygulamaları içerisinde Bizim En Çok Beğendiğimiz

 

Annelik Sürecinde Doğru Beslenme Yazımızı Okumak İsterseniz Tıklayn

2022’de Çocuklar İçin En İyi Android Çizim Uygulamaları nı görmek için tıklayınız

Bir Yorum Bırakın