Çocuklar İçin Çizim Uygulamaları Uygulamalar

Digital Magic Drawing Board (Dijital Sihirli Çizim Tahtası :çocuklar, karalama)

Kids Doodle’a göz atarken fark edebileceğiniz ilk şey, uygulama simgesinin gençliğinizdeki “Sihirli Çizim Tahtaları”na nasıl benzediğidir. Bu uygulama, tümü siyah arka planı kullanan 24 farklı fırça sunar ve bunlara “parlama”, “neon” veya “tema kalem” gibi şeyler dahildir. Ayrıca, çocuklarınızın çizimlerinin, hatırlamak için kaydedebileceğiniz bir filme dönüşmesini sağlayacak bir “film modu” da var.

İndirmek İçin Tıkla

Learn the basics (Temel bilgileri öğrenin :ABC ÇEKİLİŞİ)

ABC DRAW, sadece bir karalama uygulamasından daha eğitici olan bir “oyundur”, ancak bu uygulama küçüklerinize basit nesneler çizmenin yanı sıra alfabeyi öğretmeye yardımcı olur. Uygulama, öğrenmeyi bir angaryaya dönüştürmeyecek, çocuklarınızı meşgul ederken süreci eğlenceli hale getirecek şekilde tasarlanmıştır.

İndirmek İçin Tıkla

Not just for doodles (Sadece karalamalar için değil :Çocuklar için Çizim)

Bazı uygulamalar çocuklarınızın karalama yapmasına ve çizmesine izin verir, ancak bu sıkıcı olabilir ve dikkat süreleri o kadar uzun sürmeyebilir. Çocuklar için Çizim, yerleşik bir boyama kitabı ve temel becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacak etkinlikler gibi bir dizi ekstra özellik ile mücadele etmeye yardımcı olur. Arayüz son derece basit ve kullanımı kolaydır ve isterseniz çocuklarınızın çalışmalarını kaydedebileceksiniz.

İndirmek İçin Tıkla

A step up (Bir adım yukarı :Çocuklar Boya)

Kids Paint, yalnızca birkaç fırça ve renk seçeneğiyle boş bir tuval sunmak yerine, çocuklarınıza daha fazla araç vererek işleri biraz açar. Altta bir renk paleti ve fırça seçim aracı ile üst çubukta ek araçlar bulunur. Ardından, tüm çizimler bir galeriye kaydedilir ve çocuklarınızın daha sonra bir şeyler başlatmasına, duraklamasına ve almasına olanak tanır.

İndirmek İçin Tıkla

A digital chalkboard (Dijital bir kara tahta) :Çocuklar için Slate Boya ve Renk

Adından da anlaşılacağı gibi, Çocuklar İçin Slate, çocuklarınıza etkileşim kurmaları ve çizmeleri için bir kara tahta gibi görünen boş bir sayfa verir. Aralarından seçim yapabileceğiniz beyaz ve siyah “Slates” vardır ve çocuklarınızın sadece düz eski beyaz tebeşirle sıkışıp kalma konusunda endişelenmelerine gerek kalmayacak. Hepsinden iyisi, konu tebeşir tozu olduğunda temizlenecek herhangi bir pislik olmayacak ve çocuklarınız yine de eğlenebilecek.

İndirmek İçin Tıkla

Plenty of coloring: (Bol renklendirme :Çocuklar için boyama ve çizim)

Bu uygulama ile diğerleri arasındaki fark, boyama sayfalarının sayısı ve araçların nasıl görüntülendiğidir. 120’den fazla farklı boyama sayfası ve çocuklarınızın eğlenmesi için sekiz farklı tema paketi var. Alet paletine gelince, büyük simgelere ve çocuğunuzun hayal gücünün özgürce dolaşmasına izin verecek çok sayıda araca sahip olduğunu göreceksiniz.

İndirmek İçin Tıkla

For your princess(Prensesiniz için :Çocuk Çizim Oyunları)

Serbest el çizimi eğlenceli olabilir, ama ya küçük çocuğunuz bazı resimlerin izini sürse ve canlanmalarını izleyebilseydi? Bu uygulamada, çocuklarınızın odaklarını korumalarına yardımcı olacak hafif bir fon müziği ile birlikte bulacağınız şey bu. Ve beklediğiniz gibi, çocuklarınızın olması gereken oyunları oynamasına ve başka yerlere gitmemesine yardımcı olacak bazı yerleşik ebeveyn araçları var.

İndirmek İçin Tıkla

Teaching children(Çocuklara öğretmek :Çocuklar için basit çizgi çizme)

Sizden bir şey çizmeniz istendiyse, sadece nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız (çubuk figür dışında), o zaman Çocuklar için Basit Çizgi Çizme size ve küçüklere yardımcı olacaktır. İzlenecek çok sayıda farklı şablon ve çizim var ve bunlar tamamlandıktan sonra çocuklarınız onları renklendirerek biraz daha eğlenebilir.

İndirmek İçin Tıkla

Come to life(Hayata gel :karalama | sihirli sevinç)

karalama | Magic Joy, sadece karalamaktan sıkılan ve her şeyin tek tip görünmesini sağlayamayan çocuklar için oldukça harika. Serbest stil modu var, ancak aynı zamanda bir “Ayna Doodle Yolu” da var, böylece resmin bir tarafında çizilen her şey diğer tarafında aynı şekilde görünecek. Ardından çocuklarınız “Oynat” düğmesine basabilir ve kelebeklerinin canlanmasını izleyebilir.

İndirmek İçin Tıkla

özgürce dolaşan hayal gücü

Play Store’a “çocuk çizim uygulaması” ifadesini yazmanız yeterlidir; büyük olasılıkla anında bulabilirsiniz. Ancak farklı çizim uygulamalarına göz atmaya başladığınızda, indirebileceğiniz harika, eğlenceli ve kullanışlı seçenekler olduğunu göreceksiniz. Çocukluğumuzdan Sihirli Çizim Tahtasının hatırlatılması sayesinde en sevdiğimiz Çocuk Doodle’ı . Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz 20’den fazla farklı fırça ve renge sahip olmakla gerçekten yanlış yapmış olamazsınız ve bu “film modu”, çocuklarınızın çizimlerini gözlerinin önünde bir filme dönüştürür.

2022 Yılının En İyi Gebelik Takip Uygulamalarını görmek isterseniz bu yazımızı okuyabilirsiniz.

 

Bir Yorum Bırakın