Tarafımca Denendi Ve Sorunsuz ÇAlışmaktadır
Özellikleri
Norton 360 kapsamlı güvenlik gereksinimi içinde olan kullanıcılar için tasarlanmış olup, çok kolay bir kullanıma sahiptir. Kullanıcılarla minimum etkileşim gerektiren bu program mükemmel bir arayüz ile basit adımlarla gelişmiş güvenlik sağlamanıza yardımcı olur. Yazılımın en son yayınlanan sürümü 3.0 ile Norton 360 bilgisayarınızı ve ağınızı güvenlik tehditlerine karşı korurken işiniz daha da kolaylaştırılmış bulunuyor.

Ürünün fonksiyonelliği aşağıda yer alan 5 ana başlıkta özetlenebilir:

PC Güvenliği – Norton 360 Symantec’in aralarında virüsler, spyware’ler, hacker’ların da bulunduğu çok çeşitli tehdite ve riske karşı sağladığı endüstri lideri korumanın tüm özelliklerini yansıtmaktadır. Norton 360, Symantec’in davranış-tabanlı malware saptama teknolojisini de bünyesinde barındırmaktadır. SONAR uygulama davranşlarını baz alarak yeni tehditleri gerçek zamanlı olarak saptayabilmektedir. Norton 360 aynı zamanda, çekirdek modlu rootkitleri de buluşsal teknolojisyle uzaklaştırabilmektedir. Norton 360, akıllı güvenlik duvarı, tehdit önleme, kırılganlık noktalarının değerlendirilmesi gibi özelliklere sahip olmanın yanı sıra farklı tipteki ağlara bağlanırken farklı ağ tanımlamaları kullanabilme becerisiyle güvenlik duvarı korumasını da otomatik olarak optimize etmektedir.

İşlem Güvenliği – Antiphishing özelliği ile kullanıcıların online kimliklerinin korunmasını sağlayarak onlara online ortamda alışveriş, bankacılık ve benzeri işlemleri güven içinde yapacakları bir ortamı sunmaktadır. Kara listeleri ve kendi buluşsal tekniklerini kullanarak; bilinen ya da bilinmeyen phishing sitelerini, tehlikeli siteleri tanıyabilmekte, Internet Explorer 6 ve Mozilla Firefox daha üst özellikli web tarayıcılarına kusursuz biçimde entegre edilen Norton Araç Çubuğunda bu siteleri net biçimde gösterebilmektedir. Norton 360 aynı zamanda, Web Site Onayı ile sahtekârlıklara sıklıkla alet edilen güvenilir markaların da geçerlilik onayını vermektedir.

Yedekleme ve Önceki Duruma Getirme – Norton 360′da yeni yerel ve online yedekleme ve önceki duruma getirme seçenekleri birlikte sunulmaktadır. Online yedekleme hem dosya transferi ve depolama sunucuları üzerindeki kriptolama ile hem de kullanıcıların Norton Hesapları yoluyla güven altına alınmaktadır. Ürünle birlikte sağlanan 2 GB online depolama alanının yanı sıra 5 GB için 29.99, 10GB için 49.99 ve 25GB için 69.99 Amerikan Doları karşılığında online ilave depolama alanı da sunabilmektedir. Norton 360 otomatik olarak yeni bir dosya ya da varolan dosyalarda değişiklik gördüğünde, kullanıcılara göre yapılandırılabilecek program çerçevesinde ya da sistemin boş zamanlarına uygun düşebilecek biçimde, aşamalı yedeklemeyi gerçekleştirmektedir. Kullanıcılar yedekleme için dahili ya da harici disk sürücüler, CD/DVD sürücüleri, USB bellek veya diskler, adreslenen ağ sürücüleri ya da güvenli online yedekleme gibi farklı depolama alanlarından istediklerini seçebilmektedirler.

 

PC Ayarlamaları – Norton 360 Windows Temp, Internet Temp, Internet Tarihçe dosyaları gibi gereksiz yığınları tanıyarak, silebilir. PC Tuneup özelliği daha hızlı ve daha etkin disk kullanımı için analiz yapabilmekte, dağınık bölümleri uygun biçimde bir araya getirebilmektedir. Norton 360′ın Akıllı Arka Plan Programlayıcısı, sistemi kullanıcı girişleri, CPU kullanımı ve disk aktivitesi açısından izler, ürünle ilgili işleri uygun biçimde ayarlayarak sistemin çalışmasına olan etkisini en aza indirger. Arka Plan Programlayıcısı boş zamana ilişkin parametre değerlerini saptadığında ise bekletmeye aldığı tarama, yedekleme ve diğer ayarlama işlerini otomatik olarak devreye alır.

Ürüne Gömülü Destek – Norton 360 ile birlikte aynı zamanda, ürüne gömülü destek fonksiyonalitesi de sağlanıyor. Söz konusu özellik, belirli problemleri otomatik olarak teşhis edip çözümleyebiliyor ya da kullanıcıların ürünle birlikte sağlanan destek içeriğinden çözüm bulmalarına rehberlik edebiliyor. Kullanıcılar Norton 360 ile ilgili teknik desteğe telefonla, ücretsiz canlı destek ya da e-posta yoluyla kolayca erişebiliyorlar.

Norton 360 çok kapsamlı bir güvenlik çözümü olarak karşımıza çıkıyor. Tam bir güvenlik çemberi olarak nitelendirebileceğimiz bu paket bilgisayarımıza girebilecek her türlü zararlı, kötü niyetli virüs vb. dosya ve yazılımlara karşı içerdiği birçok özellik ile güvenliği elden bırakmıyor. Ayrıca Norton 360 kullanıcıları herhangi ek ücret ödemeksizin, opsiyonel bir ek paket aracılığı ile AntiSpam ve Parental Kontrol çözümlerinden de faydalanabiliyor.

Anahtar Teknolojiler ve Özellikler:

Antivirus

Botnet Protection

Norton Safe Web™

Network Protection

 

Automated Backup & Restore

Norton™ Insight

Antispyware

Norton™ Identity Safe

Firewall Protection

 

PC Tuneup

Norton™ Browser Protection

Norton™ Pulse Updates

Sistem Gereksinimleri:

Windows XP SP2/SP3 veya Windows Vista ve Vista SP1 (32-bit ve 64-bit platformları)

* 300 MHz veya daha hızlı işlemci

* 256 MB minimum bellek

* 300 MB boş hard disk alanı

İndirme Adresi

http://rapidshare.com/files/296516472/1PR_N360_3.0_OEM90_20023862.exe.html

RAR Pass / Şifresi: http://www.sadecegir.com

Bir Yorum Bırakın