Month: Mart 2010

HarDDisk Veri KurtaRma KesinLikLe dEneyiN

499$ lık Veri kurtarma Programı (Full) HarDDisk Veri KurtaRma KesinLikLe dEneyiN EasyRecovery Pro 6.10 Retail – Profesyonel veri kurtarma yazılımı (499 $) Harddiskin uçmuş. Her yerinde hatalar var veya harddiske hiç ulaşamıyorsunuz. Bu program ile harddiskinizden dosya klasör partition kurtarabiliyorsunuz. Çok gelişmiş bir program. Evet Arkadaşlar yanlışlıkla 250 Gb HDD mi aynı eski haliyle kurtaran […]

YoGen Vocal Remover ( Şarkı Vokal Silme Programı )

Eğer sevdiğiniz şarkılardaki şarkı söyleyen kişiden ve sesinden memnun değilseniz, sadece müziğin tadını çıkarmak istiyorsanız hiç kimsenin şarkı söyleyişinin bu keyfinizin önüne geçmesine izin vermeyin. YoGen Vocal Remover basit olarak stereo seslerden vokalleri kaldıran bir program. Artık şarkıları yeni bir yol ile dinleyebilir yada bu müziklerin üstüne kendiniz şarkıyı söyleyerek kaydedebilirsiniz.

Steganos Safe 2009 ( Bilgi Şifreleme Programı )

Özel bilgilerinizi ve dosyalaranızı şifreleyin. Steganos Safe ile istediğiniz kadar “Güvenli Alan” oluşturabilir ve oluşturduğunuz her biri 256GB’a kadar veri alabilen alanlara resim, fotoğraf, video ve dökümanlarınızı şifreli ve güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz.