10 Parmak GörseL Eğitim Seti
10 parmak yazı yazma eğitimi ile kişisel becerilerinize bir yenisini daha ekleyin. Bırakın 10 Parmak programı size on parmağınızı kullanarak etkin ve hızlı bir şekilde yazı yazmayı öğretsin. Siz öğrenirken yaptıklarınızı incelesin ve klavye üzerindeki hâkimiyetinizi arttırmak için size her seferinde becerilerinizi artıran egzersizler sunsun.

Programı kurmak için önce CD’nizi sürücüye yerleştirin ve komutları izleyerek dilediğiniz dizine kurun. Karşınıza programın eğitim ekranı çıkacaktır. Parmaklarınızı aynı ekranda olduğu gibi klavyenize yerleştirin. Sağ elinizin parmaklarını j,k,l ve ş tuşlarına; sol elinizin parmaklarını a,s,d ve f tuşlarına yerleştirin. Şimdi ekranın üst köşesinde gördüğünüz metni yazmayı deneyin. Ekrandaki kırmızı işaretli parmak size yol gösterecektir. Klavyenize bakmadan sırasıyla kırmızı işaretli parmağın bastığı tuşlara basmayı deneyin. Size ayrılan zaman içerisinde metni doğru olarak girebilirseniz bir üst seviyedeki metni görebilirsiniz. Başarısız olduğunuzda metni tekrarlamanız yararınıza olacaktır.
Tekrarlamadan bir sonraki metine geçmek veya bir önceki metni görmek isterseniz ekranın sağ alt köşesindeki yeşil okları kullanabilirsiniz.

..:: DownLoad “HotfiLe” ::..
http://hotfile.com/dl/32595008/8f2523d/10P_UpByKaRma.rar.html

Bir Yorum Bırakın