Windows Live Messenger (MSN) 2010 indir yükle download

Live Messenger‘ın yeni sürümüne hazır mısınız? Eğer bu soruya cevabınız eve ise, azıcık daha sabredin ve Live Messenger 2010 için gün saymaya başlayın. Zira Microsoft, Live Messenger 2010 ile ilgili bilgileri basına sızdırmaya başladı. Microsoft hem Bing hem de Messenger’ın iPhone sürümleri üzerinde uğraşırken, Live Messenger 2010 ile ilgili de çalışmalarını sürdürüyor.

ESET Smart Security 4.0.437 (32Bit)

ESET Smart Security 4.0.437 (32Bit) Eset Smart Security, bir tam sistem koruma güvenlik yazılımıdır. Günümüzün en iyi virüsten koruma yazılımlarından birisi olan NOD32 AntiVirus System yazılımının üreticisi olan Eset firması tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Eset firması bu yazılımı NOD32 AntiVirus System yazılımını temel alarak oluşturmuş ve virüsten koruma yazılımının üzerine çok önemli modüller eklemiştir.

26 Aralık 2009 Visual Studio 2005 Görsel Eğitimi

  Visual Studio 2005 Görsel Eğitimi Programcı olmanın temeli belli programlama dillerini öğrenerek bol bol program yazmaktır.Microsoft’un çıkarmış olduğu visual Studio programı ise akla gelebilecek microsoft programlama dilleri ile program yazmaya yarayan bir platformdur.Bu platformu tanıyarak program yazmanın temeli ise c#,visual basic.net,asp.net,ado.net gibi dilleri iyi bir şekilde öğrenmekten geçer. Bu set ile tüm bu programlama […]