Super Mp3 Download Pro v3.2.5.2 Portable

Super MP3 Download bir MP3 innDirme programıdır. program 100 milyonun üzerinde MP3 dosyasını ve internette müzik listelerinde olan MP3leri innDirebiliyor. Bunu yapması da oldukça kolay. Öyle karışık ve ayrıntı içinde boğulmadan sade bir arayüzle kolay bir şekilde istediğiniz MP3ü ya da milyonlarca MP3ü inndirebilirsiniz

Site site dolaşmakla uğraşmadan ya da birde şuraya, buraya, oraya bakayım belki bulabilirim demeden şarkıcı adı, şarkı adı ya da albüm adını yazıp, bulduğu MP3leri innDirmeye başlayabilirsiniz. Bunu yaparken de ayrı bir pencere ya da başka bir yere yönlendirme de yapmıyor.
Program tek pencere üzerinde herşeyi gerçekleştirebiliyor. İnndireceğiniz şarkıları ya da sadece dinleyeceğiniz şarkıları şeçebiliyorsunuz.

Gelişmiş arama özelliği ile doğrudan sonuca da ulaşabilirsiniz.

Hot Songs kısmına tıkladığınızda Amerikada Top 100 içinde yer alan şarkıları dinleyip innDirebilirsiniz. Arama sonucu aynı şarkı isminden birden fazla çıkartabiliyor ama bunların kalitesi de farklı olabiliyor. Belki de bulamadığınız konser kayıtlarında bile erişebilirsiniz.

Categories başlığı altında aramaları belli kategorilere (ya da All-tümü) göre yapabilirsiniz. Blues, pop, rap-hip-pop, soul, rock, seçenek , jazz, folk, elektronik, klasik, dünya müziği ya da diğerleri şeklinde.

Yazının bittiği yerde size sadece programı inndirip, çalıştırıp ve MP3leri innDirmek kalıyor.
Eğer bir güvenlik duvarı programı (Firewall) kullanıyorsanız, bu programın internete çıkışına izin vermelisiniz.

http://rapidshare.com/files/339304467/p00018.rar

Etiketler:                                                                                                       

Bir Yorum Bırakın