Denemevar.com

“Denemevar.com” ekibi olarak alanında uzman ve tecrübeli bir ekiple sizlere hizmet sunmaktayız. Öğrencilerimiz için özenle hazırladığımız çeşitli soru tipleriyle; yeni nesil, kazanım, beceri temelli ve duyusal beceri soruları  ile öğrencilerimizin hazırladığımız denemelerle kendilerini geliştirerek en iyi seviyeye ulaşmasını hedeflemekteyiz.

Sitemizde Türkiye’de bir ilk olan duyusal beceri temelli sorularla ( sesli ve videolu soru tipiyle) öğrencilerimizin duyusal becerilerini; işitme ve görme duyularını daha aktif hale getirmeyi ayrıca dikkat becerilerinin de gelişmesini sağlamak temel misyonlarımızdan biridir.

Türkiye geneli hazırlanan bu denemeler ile uzaktan eğitim sürecinde öğrencilerimizin eğitimine katkı sunmak, belirlenen zaman dilimi içinde etkili zaman yönetimi ile sınavlarını tamamlayabilme becerilerini geliştirmek ve sınav kaygısıyla başa çıkabilmelerini sağlamak da sitemizin kuruluş ve hizmet amaçlarındandır.

Ayrıca “denemevar.com”  olarak seçkin yayın evlerinin özenle hazırladıkları denemeleri, öğrencilerimizin hizmetine online olarak sunuyoruz.

“Denemevar.com” tamamen ücretsiz bir online deneme platformudur. Öğrencilerimizin en kolay şekilde denemelere ulaşabilmesi için özenle tasarlanmıştır.

Sitemize sınıf düzeyini (4.5.6.7.8) seçerek kayıt olan öğrenciler, daha sonraki girişlerinde kayıt esnasında oluşturdukları mail ve şifre ile giriş yapabilecektir.

Üyelerimize özel açılan panelde, daha önceden yapılan üyemizin bir şekilde kaçırdığı geçmiş sınavları görebilir. Gelecek sınavları ilgili alandan takip edebilir. Aynı gün içerisinde yapılacak sınavlara katılarak, binlerce öğrenci arasında kendi yerini rahatlıkla görebilir.

Organizatör Detayları

https://www.denemevar.com

Google Maps