Ankara Yayıncılık Online Sınav

Bu Online Etkinliğin Süresi Doldu

Merhaba Arkadaşım,
Sınavlara hazırlık sürecinde deneme sınavı çözmenin önemini biliyorsun. Hangi konularda yeterli olduğunu ya da hangi konulara daha sıkı çalışman gerektiğini çözmüş olduğun deneme sınavlarıyla tespit edebilirsin. Uzaktan eğitim sürecinde gerçek sınav provası yapmak diğer sınava katılan öğrenciler arasında yerini görebilmek için en verimli çözüm ONLINE DENEME SINAVI.
Senin için ücretsiz olarak hazırladığımız ONLINE DENEME sınavına evden rahatlıkla katılabilir, başarı durumunu analiz edebilir ve çalışmalarını bu analize göre şekillendirebilirsin.
Ülkece yaşadığımız bu zorlu süreçte erteleyemeyeceğimiz en önemli şeyin EĞİTİM olduğunu biliyoruz. Hazırladığınız geniş yayın yelpazesi ile ev ortamında derslerinden geri kalmaman ve gireceğin sınavlarda netlerini artırıp başarılı olabilmen için ANKARA YAYINCILIK ailesi olarak her zaman yanında olacağız.
Türkiye geneli yapacağımız online deneme sınavı 19-25 Ocak tarihleri arasında olacaktır. Katılım için aşağıdaki linke tıklayarak hesap oluşturduktan sonra başlayabilirsin. Sınav sonuçları 29.01.2021 tarihinde açıklanacaktır.

Bir Yorum Bırakın

Online Etkinlik Ayrıntıları

19/01/2021 12:00 am
25/01/2021 11:30 pm
Ücretsiz

Organizers

https://deneme.onlineankarayayincilik.com/
http://ankarayayin.karnemiz.com/