İş Bankası Memur Alımı (Çağrı Merkezi)

İş Bankası, İstanbul Anadolu yakasında yer alan Çağrı Merkezi’nde görevlendirilmek üzere, 16.03.2016 tarihinde Memur Alım Sınavı düzenlenecektir.

is-bankasi-memur-alimi

[box type=”info” radius=”8″]

Son Başvuru Tarihi : 10 Mart 2016 Perşembe Saat 10.00

Sınav Yeri : İstanbul

Alım Yapılacak İl : İstanbul (Anadolu Yakası)[/box]

 

SINAV BAŞVURU KOŞULLARI

Sınava;
 16 Mart 1986 ve sonrası doğumlu,
 İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
 Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, muaf veya Mayıs 2017 celp dönemine kadar tecilli,
 Bankamızın daha önce düzenlediği Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavlarından herhangi birinin mülakat ve değerlendirme merkezi aşamasında başarısız sayılmamış,
 Kamu haklarından yoksun olmayan,
 Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olan,
 Herhangi bir zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımayan,
 Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olan,
 7 gün 24 saat vardiya düzeninde görev alabilecek,
 Bankacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen,
 Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı,
 16 Mart 2016 tarihi itibariyle, üniversitelerin Aktüerya, Bankacılık, Ekonometri, Ekonomi, Finans, Halkla İlişkiler, Hukuk, İktisat, İstatistik, İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Matematik, Muhasebe, Sermaye Piyasası, Sigortacılık, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret alanlarında 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olan adaylarımız başvuru yapabilecektir (Detaylı Liste İçin Tıklayınız)

 

HATIRLATMALAR

-Sadece uygun bulunan adaylara sınav daveti gönderilecektir.
– Sistem sadece başvuru koşullarını taşıyan adayların başvurusuna imkan vermektedir.
– Sınav ile ilgili tüm davet ve duyurular 14 Mart 2016 Pazartesi günü saat 18.00’den itibaren İş Başvuru Formunda yer alan Başvuru Durum Takip alanından yapılacaktır.
– İşe alım süreci sonucunda uygun bulunan adaylara, Bankamız ihtiyaçları doğrultusunda görev teklifi yapılarak, işe alım aşamasının bir parçası olan belge hazırlama süreci başlatılacaktır. Bu belgeler üzerinden yapılacak değerlendirme sonucunda uygun bulunan adayların işe alımı gerçekleşecektir.

 

SIK SORULAN SORULAR

Özgeçmiş bilgileri formuna girmeye çalışırken “Internet Explorer versiyonunuz uyumlu değil!” hatasını alıyorum. Ne yapmalıyım?
Internet Explorer’ı “uyumluluk görünümünde” kullanarak özgeçmiş bilgileri formuna giriş yapabilirsiniz. Bunun için “Araçlar” menüsü altındaki “Uyumluluk Görünümü Ayarları” seçeneğini kullanabilirsiniz.

Sistem sınav başvurumu kabul etmiyor. Ne yapabilirim?
Sistem, başvuru koşullarına uygun olmayan adayların başvuru yapmasını engellemektedir. Bu nedenle, öncelikle sınavın internet sitemizde yer alan başvuru koşullarını tekrar incelemeniz ve özgeçmiş bilgilerinizin bu şartlara uygunluğunu teyit etmeniz önerilmektedir.

Sınava davet bilgilerimi nereden ve ne zaman görebilirim?
Sınav ile ilgili tüm davet ve duyurular 2. sayfada belirtilen tarihten itibaren İş Başvuru Formunda yer alan “Başvuru Durum Takip” alanından yapılacaktır.