Clash Of Kings Türkiye Püf Noktaları

clash_of_kings_oyunu

yeni bir iphone,android  oyunu.

savaş stratejisi oyunu olarak tanımlanabilir.oyun türkçe olduğundan dolayı türkiye’de baya tutabilir.traviana biraz benzerlik gösteriyor.bende yeni başladım baya saran bir oyun gibi gözüküyor online bir şekilde oynanıyor.

itunes linki: https://itunes.apple.com/us/app/clash-of-kings-last-empire/id945274928?mt=8

leveldeki adamdan korkuyorsan bırak gitsin.

1-12 level arası sadece savunmaya yüklen. unutma bu dakikadan sonra saldırı alman kaçınılmaz.

oyunda ne kadar uzun kalırsan o kadar az saldırı alırsın. aman şu binanın yapılmasına daha 12 saat var diyip 12 saat girmemezlik yapma. öttürüyorlar.

hadi başarılar.

Kings Çatışması – Son İmparatorluğu’nun bir imparatorluk ve kontrol 7 fantezi krallıklarını kurmak için savaş iOS için yeni bir gerçek zamanlı strateji oyunudur! Eğer PVP veya çok oyunculu online oyun gibi Eğer hayatta kalmak için krallık fethetmek gerekir, bu baz bina, kale savunma oyunu seveceksiniz!
IPhone veya iPad indir!
Bu multiplayer strateji savaş oyunu dünyanın her yerinden arkadaşlar ve düşmanlara karşı karşıya! , Masif imparatorluklar kurmak krallar arasında durmak ve bu fantezi savaş oyunları düşmanları ile çatışma. Eğer düşman saldırı ve savunma kale inşa gibi arazi boyunca en güçlü fantezi kahramanlarından biri haline fantezi krallık Dünyayı keşfedin!
Bu base strateji geliştirme oyunu 7 krallığın kontrolü için PVP savaşta imparatorlukların binlerce katılın! , Ordular kurmak düşmanlarına saldırmak, kule savunma, araştırma mal yükseltmek ve en güçlü oyuncu olmak için kaynak toplamak!
Bir PVP oyun macera Kings Arş’ın Battle for!
– Savaşı kazanmak için en iyi gerçek zamanlı strateji PVP kullanın! Kings Çatışması – Son İmparatorluğu tüm düşmanların imparatorluk karşı mücadele ordu göndererek ve kendi bir taht acele önlenmesi konusunda bir multiplayer online strateji savaş oyunudur.
Play Free: Multiplayer Online PVP savaş
– İmparatorluğu müttefik eylemi rampa! Bir imparatorluk kurmak ya da ordu büyümeye, koruma, aldatma için bir katılın. Seçim sizin! Dünyanın dört bir yanından diğer oyuncular online savaşmak için mücadele ordu kullanın! Bu gerçek zamanlı strateji savaş oyunu olarak güçlü krallar imparatorluğu var saflarını üzerinden yükselmeye edeceğiz!
Bir taht acele savunmak için kule savunma oluşturun
– Sizin fantezi krallık güçlü bir suç ve kale savunma hem de ihtiyacı var. Kings Çatışması – Son İmparatorluğu’nun bir düşman taht acele karşı krallığı savunmak böylece yükseltilebilir binalar ve ortaçağ hileler ton masif imparatorluklar oluşturmanıza olanak sağlar. İlk kim saldıracak, sizin veya düşman?
Canlı savaş oyunu grafikleri
– Krallar Clash güzel sahne ve sanat – Son İmparatorluğu bu fantezi alanda destansı bir savaş macera oynuyor yapar! Sonsuz imparatorlukların ve krallıkların dünyasını keşfedin!
Kings Çatışması – Son İmparatorluğu PVP online özellikler:
– Gerçek zamanlı strateji savaş oyunları PVP ve savaşlar! Ücretsiz fantezi krallığında düşmanları ile bir imparatorluk ve çatışma kurmak!
– Eğer büyük bir imparatorluk kurmak gibi kaynakları toplayın. Bir taht acele karşı savunma düşman imparatorluk saldıran kadar önemlidir.
– Fantezi krallık şehir kurma gibi SimCity! Güçlü kale savunma ve savaş stratejisi aracılığıyla imparatorluk savun! Ordu kurmak için büyük bir imparatorluk kurmak!
– IPhone veya iPad üzerinde baz bina eylem keyfini çıkarın! Kings Çatışması – Son İmparatorluğu destekler!
Eğer büyük bir imparatorluk inşa etmek ve imparatorluk müttefikleri yapmak gibi, aynı zamanda bu gerçek zamanlı çok oyunculu strateji savaş oyunu acı düşmanları oluşturabilirsiniz. Krallar büyük Clash keşfedin – Son İmparatorluğu manzara ve kendi fantezi krallık büyümelerini izliyorum.
Eğer savunma veya kale savunma oyunları kule hoşlanıyorsanız, bu temel yapı strateji PVP oyunu seveceksiniz. Kings Çatışması – Son İmparatorluğu birçok kral imparatorlukları var ama sadece bir size olacak, gerçek kralı olabilir? Kings Clash indirin – Son İmparatorluğu ve bugün tahtına iddia!
HCGCOK@gmail.com: harika gerçek zamanlı strateji üzerinde herhangi bir soru veya yorumlarınız için, Kings PVP çok oyunculu online savaş oyunu Clash, bize ulaşmak

Kings Çatışması ile iletişime – Son İmparatorluğu!
– Facebook: https://www.facebook.com/Clash.Of.Kings.Game
– Twitter: https://twitter.com/ClashOfKingsCOK

Kings Çatışması – Son İmparatorluğu Su