Breathe Right Burun Bantları

Fikrimuhim.com evlerde aslanlar gibi kükreyen kızım ve beni duymuş olmalı veya komşular rica ettiler “Şu komşuya yardım edin, burun bantları gönderin dediler. Bizi Breathe Right kampanyasına dahil etmişler. Fikrimuhimde kayıtlı iletişim adresim okul olduğu için kampanya ürünleri okul adresine geliyor. Arkadaşlar ben derste olduğum için ürünü teslim almışlar. Tenefüste gittiğimde kutuyu ortaya koymuşlar içinde ne olduğunu tahmin etmeye çalışıyorlar.  Onların heyecanlı bakışları altında kutuyu açtım. Kim gönderdi nereden geldi gibi sorular sormaya başladılar. Bende fikrimuhim.com u arkadaşlara anlattım. Tek gelen numulerin hepsini 5 arkadaşa dağıttım hemen oracıkta. 2 arkadaşın çocukları için de kutudan çocuklar için çıkan numuneleren verdim. Denemlerini ve daha sonra görüşlerinin alacağını söyledim. Ayrıca bir arkadaşıda referansım ile siteye üye yaptım.  Sevgili  annem “Bir evde erkek olduğu nereden belli olacak, tabiiki horlamasından” derdi.. “Ayrıca horlamanın olduğu eve hırsız girmez” derdi. Ama bu horlama sesine kafayı takarsanız yandınız, ebedi uyumak haram size..

breathe right

Konuya gelecek olursak Fikrimuhimden ‘ dan çok şık bir kutu içinde Breathe Right Burun Bantları geldi..Gelmekle ne iyi etti..

Burun bantlarını ilk deneyen kızım oldu. Heyecanla burnuna bandı taktık ve uyudu. Normalde gece horlama seslerini bizim odamızdan duyardık. Ama burun bandını taktığı gece hiç ses duymadık. Sabah uyandığında kendide çok rahat olduğunu söyledi. Benim kullanığım gecelerdede ben ve eşim çok rahat uyuduk :)

Breathe Right Burun Bantları ne işe yarar derseniz:

Uyku düzenini olumsuz yönde etkileyen horlama, kişilerin yeterli oksijen almasına engel oluyor. Bunun sonucunda, horlayan kişilerde gündüz saatlerinde uyuklama, halsizlik, konsantrasyon bozukluğu şikayetleri görülüyor. Erkeklerin ve kilo problemi yaşayanların daha sık karşılaştığı bir sorun olan horlama, erişkin insanların yaklaşık % 20-25’inde görülüyor ve zamanla şiddeti artıyor.

İlaç içermeyen Breathe Right Burun Bantları, burun tıkanıklığında anında ve uzun süren rahatlama sağlıyor. Patentli esnek tasarımı ile burun derisini hassas biçimde yukarı doğru kaldıran Breathe Right, burun deliklerini dışa doğru çekerek geniz yolunu açıyor, böylelikle rahat ve sorunsuz nefes alınmasını sağlıyor. Horlamanın azalmasına, soğuk algınlığı veya alerjilere bağlı burun tıkanıklığında rahatlamaya yardımcı oluyor.

Burundan hava akışını ve nefes almayı kolaylaştırdığı klinik olarak kanıtlanan Breathe Right, burun kanallarının açılmasını % 40 oranında arttırırken burundan hava alımını % 31’e kadar yükseltiyor. Otururken % 80, yatarken ise % 50 oranında daha rahat nefes almanızı sağlıyor.

Horlayan kişilerin % 75’i Breathe Right kullandıktan sonra geceleri daha rahat nefes alıyor. Horlayan kişiler ve eşleri, uyku esnasında daha az hareket ediyor, daha az uyanıyor ve gün içinde yaşanılan uyuklama miktarı önemli oranda azalıyor.

Eczane, market ve kozmetik marketlerde satışa sunulan ve iki farklı boyu olan Breathe Right’ın bir paketinde 10 adet bant bulunuyor.