Facebook Hediyelik Uygulaması

Sevdiklerinizin sizin için en doğru hediyeyi kolayca öğrenmelerini   sağlamak için geliştirilmiş facebook uygulamasıdır.

Hediyelik Uygulaması size sevgisini göstermek isteyenlerin işini   kolaylaştıran bir çok hizmeti ücretsiz olarak sunuyor.

Hediyelik uygulaması, özel günlerinizde hediye alacaklara yardımcı olmak için kullanacağınız bir uygulamadır. Kategori ve hediye ekleyerek özel günlerinizde size hediye almak isteyenlere yardımcı olabilirsiniz.
Hediye alacaklar,hangi hediyeyi alacağım diye heder olanlar, bu uygulama aynı zamanda sizin için. Arkadaşınıza hediye almakta zorlanıyorsanız veya hediyede 3 kişi aynı hediyeyi getirerek pişti olmak istemiyorsanız uygulamayı kullanabilirsiniz. Uygulama ile facebook arkadaş listenizdeki kişilerin eklemiş olduğu hediyeleri görebilir ve bi tanesini seçerek o hediye için alanı kilitlemiş olursunuz. Diğer kişiler o hediyenin sizin tarafınızdan alınacağını görür ve onlarda başka hediyeler seçer.


Evlenecek kişilerde uygulamayı kullanarak ihtiyacı olan hediyelikleri ekleyerek, arkadaşlarının bu eklenen hediyelikleri görerek bir tanesini seçmesini sağlayabilirler. Bir hediyeye arkadaşlarızdan bi tanesi almak için seçim yaptığında o hediye diğer kişiler için pasif hale gelecektir.

Uygulama Adres:

http://apps.facebook.com/hediyelik

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.