FIFA 2013’ün demosu yayınlandı, indirin!

Tüm futbolsever ve oyunseverler olarak yılın sonbahar aylarını adeta iple çekeriz. Çünkü en çok ilgi gören futbol oyunları bu dönemde çıkar. Mesela FIFA, PES ya da FM gibi. Bu oyunları oynamak için sabırsızlanıyorsanız daha fazla beklemenize gerek yok. Çünkü PES 2013’ün demosundan sonra FIFA 2013’ün demosu da bugün itibariyle yayınlandı.

Demonun içinde AC Milan, Borussia Dortmund, Arsenal, Mancester City ve Juventus yer alıyor. Maç süreleri de her demoda olduğu gibi 5 dakika olarak ayarlı. Ancak tabii ki birkaç güne demoya daha fazla takımlı ve maç sürelerini ayarlayacak yamalar gelecektir. Resmi güncellemeler olmasa da oyunun orijinali çıkana kadar sizi idare edecektir.

FIFA 2013’ün resmi olarak çıkış tarihi ise 28 Eylül. Son senelerde yaptığı atak ile çoğu otoriteye göre PES serisini geride bırakan FIFA serisi bakalım bu sene bizlere bekleneni verebilecek mi?

Demoyu hemen PC’nize indirmek ve kurmak istiyorsanız yapmanız gereken ise Origin adlı programı bilgisayarınıza indirmek ve üye girişinizi gerçekleştirmek. Eğer üye değilseniz kısa sürede üye olabilirsiniz. Bu işlemleri tamamladıktan sonra ise FIFA 13’ün demo sayfasına giderek 2,2 GB boyutundaki FIFA 2013’ün demosunu hemen indirebilir, oyunu test etme şansına sahip olabilirsiniz.

Hemen buraya tıklayarak bu işlemlere başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.